top of page
Komputer z wykresu

Wdrożenie systemu ERP

 

Wdrożenie systemu ERP może być skomplikowanym procesem, ale dzięki growITnow możemy uczynić go łatwiejszym niż kiedykolwiek wcześniej. Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się we wdrażaniu systemów ERP, a naszym głównym celem jest dostarczenie rozwiązań, które pomogą Twojej firmie osiągnąć sukces.

W growITnow oferujemy wdrożenia trzech popularnych systemów ERP:

  • Comarch Optima i XL

  • xPress

  • SAP Business One.

Posiadamy 10 letnie doświadczenie i certyfikowanych konsultantów, którzy doskonale znają te systemy i są gotowi pomóc w dostosowaniu ich do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Obecnie rynek zatrudnienia konsultantów ERP jest chwiejny, a dostępność wysoko wykwalifikowanych specjalistów jest ograniczona. Dlatego warto skorzystać z naszych usług, ponieważ jesteśmy w pełni przygotowani, by wesprzeć Cię w procesie wdrażania systemu ERP. Nie musisz się martwić o znalezienie i szkolenie nowych pracowników - po prostu zleć nam to zadanie, a my się tym zajmiemy.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć swoją drogę do udanej implementacji systemu ERP. Jesteśmy gotowi wesprzeć Cię na każdym etapie procesu i dostarczyć Ci rozwiązanie, które przyniesie realne korzyści Twojej firmie. Nie trać czasu i pieniędzy na poszukiwanie konsultantów ERP - zaufaj growITnow i skoncentruj się na rozwoju swojego biznesu.

 
bottom of page